CRCC 2016

Czech Ringette Challenge Cup 2016
22.-24.7. Praha – Ice arena Letňany

Týmy:
Calgary Ringette (CAN)
Manitoba True North Strong (CAN)
Manitoba True North Free (CAN)
HC Esa (CZ)
Ice Ladies (FIN)
Slovensko

 TýmZVRPskóreB
1.Calgary Ringette541031:89
2.Ice Ladies540122:88
3.Manitoba T.N.Free531130:137
4.Manitoba T.N.Strong520329:204
5.Slovensko51043:362
6.HC Esa50057:370

22.7.
1) 15:15 HC Esa x Ice Ladies 1:5
branky: Soukupová Tereza – Karvinen Iisa-Susanna; Haiminen Juliaroosa; Karvinen Iisa-Susanna (Ahlberg Heidi); Forsblom Sini (Auranen Oona, Heimovirta-Vavuli Taija); Haiminen Juliaroosa (Knuutti Ulla-Maija)
tresty: 3 – 2 (Svobodová D. 2min podražení, Soukupová 2min podražení, Carter 2min hrubost)

2) 16:30 Calgary Ringette x Manitoba True North Strong 7:4
branky: Sobush Dominique; Overwater Jordan (Hardy Grace); Overwater Jordan (Boyne Lauren, Creaghan Kaleigh); Yeomans Madeleine (Frank Taylor, Gerber Hayley); Creaghan Erica (Yeomans Madeleine); Overwater Jordan (Boyne Lauren); Frank Taylor (Richard Melissa) – Melnyk Cierra (Vancoughnett Kennedy); Oakley Aryn (Petersen Carleigh); Petersen Carleigh (Smith Avery); Oakley Aryn
tresty: 0 – 6

3) 18:00 Manitoba True North Free x Slovensko 10:0
branky: Gallant Ashley (Frost-Hunt Randi, Clegg Taylor); Eisbrenner Sidney (Frost-Hunt Randi, Dyck Halle); Frost-Hunt Randi (Eisbrenner Sidney); Slobodian Amy; Frost-Hunt Randi (Dyck Halle, Frost-Hunt Rikki); Clegg Taylor (Gallant Ashley); Gallant Ashley (Frost-Hunt Randi); Dyck Makayla; Frost-Hunt Rikki (Gallant Ashley); Keddie Jaclyn (Eisbrenner Mackenzie)
tresty: 2- 3

23.7.
1) 9:00 HC Esa x Manitoba True North Strong 1:9
branky: Bobková Tereza (Beznosková Nina, Kubisková Lenka) – Philippe Shea; Petersen Carleigh (Oakley Aryn); Kaatz Makayla (Smith Avery); Oakley Aryn (Petersen Carleigh, Kaatz Makayla); Melnyk Cierra (Vancoughnett Kennedy, Philippe Shea); Warner Emily (Melnyk Cierra); Oakley Aryn (Petersen Carleigh, Kaatz Makayla); Warner Emily (Vancoughnett Kennedy); Melnyk Cierra (Vancoughnett Kennedy)
tresty: 5 – 2 (Mokrošová 2min hra tělem, Pokorná 2min hákování, Carter 2min krosček, Kobyláková 2min podražení, Kubisková 2min vysoká hůl)
střely: 9:62
brankářky:
Hůlková 35min, 48 zákroků, 5 gólů
Beděrková 5min, 5 zákroků, 4 góly

2) 10:15 Manitoba True North Free x Ice Ladies 1:6
branky: Frost-Hunt Rikki (Dyck Halle) – Heimovirta-Vavuli Taija (Haiminen Juliaroosa); Ahlberg Heidi (Karvinen Iisa-Susanna); Karvinen Iisa-Susanna (Auranen Oona); Haiminen Juliaroosa (Lahtisalmi Maisa); Knuutti Ulla-Maija; Ahlberg Heidi (Karvinen Iisa-Susanna)
tresty: 1 – 0

3) 11:45 HC Esa x Slovensko 0:2
branky: Drlickova Katarina (Rosenbergova Barbora); Faberova Martina (Drlickova Katarina)
tresty: 3 – 6 (Soukupová 2min podražení, Rodrigue 2min podražení, Soukupová 2min hrubost)
střely: 19:32
brankářky: Hůlková 40min, 30 zákroků, 2 góly

4) 13:00 Calgary Ringette x Manitoba True North Free 1:1
branky: Overwater Jordan (Yeomans Anne) – Frost-Hunt Rikki (Eisbrenner Sidney, Dyck Halle)
tresty: 3 – 5

5) 14:30 Manitoba True North Strong x Ice Ladies 2:5
branky: Melnyk Cierra (Vancoughnett Kennedy); Petersen Carleigh – Karvinen Iisa-Susanna (Haiminen Juliaroosa); Viro Emmi (Haiminen Juliaroosa); Heimovirta-Vavuli Taija (Knuutti Ulla-Maija, Haiminen Juliaroosa); Karvinen Iisa-Susanna (Raatikainen Klaara); Heimovirta-Vavuli Taija (Ahlberg Heidi)
tresty: 2 – 3

6) 15:45 Calgary Ringette x Slovensko 10:0
branky: Yeomans Anne (Overwater Jordan); Hardy Grace (Sobush Dominique); Yeomans Anne (Overwater Jordan); Boyne Lauren (Yeomans Anne); Hardy Grace (Gerber Hayley); Boyne Lauren (Yeomans Anne); Overwater Jordan (Yeomans Anne); Frank Taylor (Hardy Grace); Creaghan Kaleigh (Overwater Jordan); Richard Melissa (Overwater Jordan)
tresty: 1 – 4

24.7.
1) 9:00 Ice Ladies x Calgary Ringette 1:4
branky: Karvinen Iisa-Susanna (Heimovirta-Vavuli Taija) – Creaghan Kaleigh (Wheeler Marla); Eamon Katherine (Frank Taylor); Hardy Grace (Creaghan Erica, Wheeler Marla); Boyne Lauren (Richard Melissa, Frank Taylor)
tresty: 3 – 3

2) 10:15 Manitoba True North Strong x Manitoba True North Free 4:6
branky: Petersen Carleigh; Petersen Carleigh (Kaatz Makayla); Oakley Aryn (Petersen Carleigh); Warner Emily (Bollenbach Olivia) – Frost-Hunt Rikki (Dyck Halle); Eisbrenner Sidney (Dyck Halle); Frost-Hunt Rikki (Eisbrenner Sidney); Frost-Hunt Rikki (Keddie Jaclyn); Frost-Hunt Randi (Clegg Taylor); Frost-Hunt Randi (Clegg Taylor)
tresty: 2 – 1

3) 11:45 Slovensko x Ice Ladies 0:5
branky: Ranki Tuuli (Karvinen Iisa-Susanna); Knuutti Ulla-Maija (Karvinen Iisa-Susanna); Viro Emmi (Raatikainen Klaara); Karvinen Iisa-Susanna (Haiminen Juliaroosa); Knuutti Ulla-Maija (Karvinen Iisa-Susanna, Auranen Oona)
tresty:1 – 0

4) 13:00 HC Esa x Manitoba True North Free 2:12
branky: Svobodová Dita (Kubisková Lenka); Šebíková Barbora (Carter Margie) – Frost-Hunt Rikki (Dyck Halle, Eisbrenner Sidney); Gallant Ashley; Frost-Hunt Randi (Clegg Taylor); Frost-Hunt Rikki (Eisbrenner Sidney); Dyck Halle (Eisbrenner Sidney); Frost-Hunt Rikki (Eisbrenner Sidney); Dyck Makayla; Frost-Hunt Randi (Frost-Hunt Rikki); Keddie Jaclyn (Frost-Hunt Rikki); Slobodian Amy (Gallant Ashley); Slobodian Amy (Gallant Ashley)
tresty: 1 – 0 (Čapková 2min hrubost)
střely: 14:43
brankářky
Hůlková 36min, 28 zákroků, 9 gólů
Beděrková 4min, 3zákroky, 3 góly

5) 14:30 Slovensko x Manitoba True North Strong 1:10
branky: Drličková Katarina – Bollenbach Olivia; Melnyk Cierra (Vancoughnett Kennedy); Smith Avery (Petersen Carleigh); Vancoughnett Kennedy (Warner Emily); Petersen Carleigh (Vancoughnett Kennedy); Warner Emily (Melnyk Cierra, Vancoughnett Kennedy); Warner Emily; Vancoughnett Blaine (Petersen Carleigh); Oakley Aryn (Vancoughnett Blaine); Petersen Carleigh (Oakley Aryn)
tresty: 5 – 3

6) 15:45 HC Esa x Calgary Ringette 2:9
branky: Gegáňová Nina (Rodrigue Dominique), Gegáňová Nina (Soukupová Tereza) – Creaghan Erica (Richard Melissa); Gerber Hayley (Richard Melissa); Gerber Hayley (Richard Melissa); Overwater Jordan; Richard Melissa (Boyne Lauren); Creaghan Erica; Sobush Dominique (Yeomans Madeleine); Yeomans Madeleine; Richard Melissa (Sobush Dominique)
tresty: 6 – 0 (Kubisková 2min sekání, Beznosková 2min hákování, Kobyláková 2min hákování, Kobyláková 2min podražení, Beznosková 2min hra tělem, Pokorná 2min hrubost)
střely: 7:56
brankářky
Hůlková 40min, 47 zákroků, 9 gólů

oficiální stránky Českého svazu ringetu